Offerte aanvragen
Nederland
4417499WP27D-P030VA1-R15000-afbeeldingJAE Electronics, Inc.
WP27D-P030VA1-R15000
  • Onderdeel nummer
    WP27D-P030VA1-R15000
  • Beschrijving
    0.35MM PITCH, 0.7MM STACKING HEI
  • toonhoogte
    0.014" (0.35mm)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Andere namen
    WP27D-P030VA1
  • Aantal posities
    30
  • Gekoppelde Stacking Heights
    0.7mm
  • Hoogte boven Board
    0.022" (0.57mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold