Offerte aanvragen
Nederland
WP27D-P010VA3-R15000
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    WP27D-P010VA3-R15000
  • Beschrijving
    0.35MM PITCH 0.6MM BOARD-TO-BOAR
  • Serie
    WP27D
  • toonhoogte
    0.014" (0.35mm)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Andere namen
  • Aantal rijen
    2
  • Aantal posities
    10
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Gekoppelde Stacking Heights
    0.7mm
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte boven Board
    0.022" (0.57mm)
  • Kenmerken
    Solder Retention
  • gedetailleerde beschrijving
    10 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold