Huis > producten > IRS2007STRPBF
Offerte aanvragen
Nederland
4321553IRS2007STRPBF-afbeeldingInfineon Technologies
IRS2007STRPBF
  • Onderdeel nummer
    IRS2007STRPBF
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    10 V ~ 20 V
  • Voltage - Load
    200V
  • Technologie
    Power MOSFET
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Serie
  • Rds On (Typ)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Uitgangsconfiguratie
    Half Bridge (2)
  • Andere namen
    IRS2007STRPBFCT
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    2 (1 Year)
  • Soort laden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interface
    Logic
  • Kenmerken
  • Foutbescherming
  • gedetailleerde beschrijving
    Half Bridge (2) Driver Battery Powered Power MOSFET 8-SOIC
  • Current - Output / Channel
    600mA