Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Gate Drivers > IRS2003SPBF
Offerte aanvragen
Nederland
613676IRS2003SPBF-afbeeldingInternational Rectifier (Infineon Technologies)
IRS2003SPBF
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    IRS2003SPBF
  • Beschrijving
    IC DRIVER HALF BRIDGE 200V 8SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    10 V ~ 20 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Serie
  • Rise / Fall Time (Typ)
    70ns, 35ns
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    SP001548614
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Input Frequency
    2
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    2 (1 Year)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Logische Spanning - VIL, VIH
    0.8V, 2.5V
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Type
    Inverting, Non-Inverting
  • High Voltage Side - Max (Bootstrap)
    200V
  • Gate Type
    IGBT, N-Channel MOSFET
  • Gedreven configuratie
    Half-Bridge
  • gedetailleerde beschrijving
    Half-Bridge Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-SOIC
  • Current - Peak Output (Bron, Zink)
    290mA, 600mA