Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Gate Drivers > IRS2011PBF
Offerte aanvragen
Nederland
IRS2011PBF
  • Onderdeel nummer
    IRS2011PBF
  • Beschrijving
    IC DRIVER HI/LO SIDE 8DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    10 V ~ 20 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-PDIP
  • Serie
  • Rise / Fall Time (Typ)
    25ns, 15ns
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Andere namen
    SP001548586
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    18 Weeks
  • Logische Spanning - VIL, VIH
    0.8V, 2.7V
  • Input Type
    Inverting
  • High Voltage Side - Max (Bootstrap)
    200V
  • Gate Type
    N-Channel MOSFET
  • gedetailleerde beschrijving
    Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-PDIP
  • Current - Peak Output (Bron, Zink)
    1A, 1A