Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS754KCB-150-PFF
Offerte aanvragen
Nederland
2167416ACS754KCB-150-PFF-afbeeldingAllegro MicroSystems, LLC.
ACS754KCB-150-PFF
  • Onderdeel nummer
    ACS754KCB-150-PFF
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    5V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Open Loop
  • Gevoeligheid
    13.3mV/A
  • Reactietijd
    11µs
  • Polarisatie
    Bidirectional
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    5-CB Formed Leads, PFF
  • uitgang
    Ratiometric, Voltage
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
  • Aantal kanalen
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lineariteit
    ±1.3%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    DC ~ 35kHz
  • voor het meten
    AC/DC
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Sensing
    150A
  • Nauwkeurigheid
    ±1%