Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS723LLCTR-45AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS723LLCTR-45AB-T
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    ACS723LLCTR-45AB-T
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT 45A 5V 8SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Open Loop
  • Gevoeligheid
    200mv/A
  • Reactietijd
    5µs
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • lineariteit
    ±1%
  • Frequentie
    DC ~ 80kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 45A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    45A
  • Nauwkeurigheid
    ±3%