Offerte aanvragen
Nederland
2434186AMC11SAAN-afbeeldingSullins Connector Solutions
AMC11SAAN
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AMC11SAAN
  • Beschrijving
    HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 11POS
  • ECAD -model
  • Nominale spanning
  • Beëindiging
    Solder
  • Stijl
    Board to Board or Cable
  • Shrouding
    Unshrouded
  • Serie
  • Rijafstand - Paring
  • Pitch - Paring
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Totale contactlengte
    0.450" (11.43mm)
  • Andere namen
    S9661-11
  • Temperatuur
    -65°C ~ 200°C
  • Aantal rijen
    1
  • Aantal posities Loaded
    All
  • Aantal posities
    11
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiaal Ontvlambaarheidsklasse
    UL94 V-0
  • Gekoppelde Stacking Heights
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Differentiële datatransmissie
    Polyphenylene Sulfide (PPS)
  • Isolatiehoogte
    0.100" (2.54mm)
  • Isolatie Kleur
    Green
  • Ingress Protection
  • Kenmerken
  • bevestegingswijze
    Push-Pull
  • gedetailleerde beschrijving
    Connector Header Through Hole 11 position 0.100" (2.54mm)
  • Huidige score
    3A
  • contact type
    Male Pin
  • Contact Vorm
    Square
  • Contact Material
    Beryllium Copper
  • Contact Lengte - Post
    0.120" (3.05mm)
  • Contact Lengte - Paring
    0.230" (5.84mm)