Offerte aanvragen
Nederland
AMC1100DUBR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AMC1100DUBR
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply, Single / Dual (±)
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Voltage - Input Offset
    200µV
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOP
  • slew Rate
  • Serie
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-SMD, Gull Wing
  • Output Type
    Differential
  • Andere namen
    AMC1100DUBR-ND
  • Temperatuur
    -40°C ~ 105°C
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    35 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolation Amplifier 1 Circuit Differential 8-SOP
  • Current - Supply
    5.4mA
  • Current - Output / Channel
    20mA
  • Base Part Number
    AMC1100
  • Amplifier Type
    Isolation
  • -3dB bandbreedte
    100kHz