Huis > producten > Condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 35PZF270M10X9
Offerte aanvragen
Nederland
176684435PZF270M10X9-afbeeldingRubycon
35PZF270M10X9
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    35PZF270M10X9
  • Beschrijving
    CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V T/H
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    35V
  • Type
    Hybrid
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    PZF
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    100mA @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    2A @ 100kHz
  • ratings
    AEC-Q200
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can
  • Andere namen
    35PZF270M100010X9
    35PZF270M100010X9-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    19 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Afstand tussen de draden
    0.197" (5.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    20 mOhm
  • gedetailleerde beschrijving
    270µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
  • Capaciteit
    270µF