Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35PX680MEFC10X16
Offerte aanvragen
Nederland
345516235PX680MEFC10X16-afbeeldingRubycon
35PX680MEFC10X16
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    35PX680MEFC10X16
  • Beschrijving
    CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    35V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    PX
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    760mA @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    912mA @ 10kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -55°C ~ 105°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    19 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
    0.197" (5.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    680µF