Huis > producten > Weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-38V105JV
Offerte aanvragen
Nederland
4072146EXB-38V105JV-afbeeldingPanasonic
EXB-38V105JV
Op voorraad
5000+
  • Onderdeel nummer
    EXB-38V105JV
  • Beschrijving
    RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Weerstand (Ohm)
    1M
  • Vermogen per Element
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Andere namen
    EXB38V105JV
    Y9105TR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals