Huis > producten > Weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-38V103JV
Offerte aanvragen
Nederland
1787712EXB-38V103JV-afbeeldingPanasonic
EXB-38V103JV
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    EXB-38V103JV
  • Beschrijving
    RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    1206
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    EXB
  • Weerstand-Ratio-Drift
  • Weerstand matching ratio
  • Weerstand (Ohm)
    10k
  • Vermogen per Element
    62.5mW
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
  • Andere namen
    Y9103DKR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Aantal weerstanden
    4
  • Aantal Pins
    8
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    13 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals