Huis > producten > Weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-24V753JX
Offerte aanvragen
Nederland
4713421EXB-24V753JX-afbeeldingPanasonic
EXB-24V753JX
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
20000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    EXB-24V753JX
  • Beschrijving
    RES ARRAY 2 RES 75K OHM 0404
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0404
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
  • Serie
    EXB
  • Weerstand-Ratio-Drift
  • Weerstand matching ratio
  • Weerstand (Ohm)
    75k
  • Vermogen per Element
    62.5mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0404 (1010 Metric), Convex
  • Andere namen
    EXB24V753JX
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Aantal weerstanden
    2
  • Aantal Pins
    4
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    13 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    75k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex