Huis > producten > Weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-24V680JX
Offerte aanvragen
Nederland
6555084EXB-24V680JX-afbeeldingPanasonic
EXB-24V680JX
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    EXB-24V680JX
  • Beschrijving
    RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0404
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
  • Weerstand (Ohm)
    68
  • Vermogen per Element
    62.5mW
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Andere namen
    Y5680CT
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex