Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-6ENF5113V
Offerte aanvragen
Nederland
4440933ERJ-6ENF5113V-afbeeldingPanasonic
ERJ-6ENF5113V
  • Onderdeel nummer
    ERJ-6ENF5113V
  • Beschrijving
    RES SMD 511K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • panel Mode
    511 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.125W, 1/8W