Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-6ENF5103V
Offerte aanvragen
Nederland
4078847ERJ-6ENF5103V-afbeeldingPanasonic
ERJ-6ENF5103V
  • Onderdeel nummer
    ERJ-6ENF5103V
  • Beschrijving
    RES SMD 510K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • panel Mode
    510 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Andere namen
    P510KCDKR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Kenmerken
    Automotive AEC-Q200
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    510 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film