Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RKF2702X
Offerte aanvragen
Nederland
2814936ERJ-2RKF2702X-afbeeldingPanasonic
ERJ-2RKF2702X
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
10000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERJ-2RKF2702X
  • Beschrijving
    RES SMD 27K OHM 1% 1/10W 0402
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0402
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    ERJ
  • panel Mode
    27 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W