Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RKF2701X
Offerte aanvragen
Nederland
7022867ERJ-2RKF2701X-afbeeldingPanasonic
ERJ-2RKF2701X
  • Onderdeel nummer
    ERJ-2RKF2701X
  • Beschrijving
    RES SMD 2.7K OHM 1% 1/10W 0402
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • panel Mode
    2.7 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W