Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-3AEB3161V
Offerte aanvragen
Nederland
544291ERA-3AEB3161V-afbeeldingPanasonic
ERA-3AEB3161V
Op voorraad
5+
  • Onderdeel nummer
    ERA-3AEB3161V
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±25ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • panel Mode
    3.16 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Andere namen
    P3.16KDBCT
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    3.16 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film