Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-3AEB3160V
Offerte aanvragen
Nederland
3639437ERA-3AEB3160V-afbeeldingPanasonic
ERA-3AEB3160V
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERA-3AEB3160V
  • Beschrijving
    RES SMD 316 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±25ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0603
  • Size / Dimension
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    ERA-3A
  • panel Mode
    316 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Andere namen
    P316DBDKR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    23 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Kenmerken
    Automotive AEC-Q200
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    316 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film