Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > MOX-400231007FE
Offerte aanvragen
Nederland
2898539MOX-400231007FE-afbeeldingOhmite
MOX-400231007FE
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MOX-400231007FE
  • Beschrijving
    RES 1G OHM 3/4W 1% AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.165" Dia x 0.581" L (4.19mm x 14.78mm)
  • Serie
    Mini-Mox
  • panel Mode
    1 GOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Andere namen
    MOX-400231007FE-ND
    MOX400231007FE
    MOX400F-1000ME
  • Temperatuur
    -55°C ~ 220°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    High Voltage
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1 GOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film