Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > MOX-400231007F
Offerte aanvragen
Nederland
MOX-400231007F
  • Onderdeel nummer
    MOX-400231007F
  • Beschrijving
    RES 1G OHM 3/4W 1% AXIAL
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.165" Dia x 0.581" L (4.19mm x 14.78mm)
  • Serie
    Mini-Mox
  • panel Mode
    1 GOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.75W, 3/4W