Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNK2W822MSEH
Offerte aanvragen
Nederland
5013681LNK2W822MSEH-afbeeldingNichicon
LNK2W822MSEH
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    LNK2W822MSEH
  • Beschrijving
    CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    450V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    3.000" Dia (76.20mm)
  • Serie
    LNK
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    19.1A @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    26.74A @ 10kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Andere namen
    LNK2W822MSEH-ND
  • Temperatuur
    -25°C ~ 85°C
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    29 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Afstand tussen de draden
    1.252" (31.80mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    7.480" (190.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • Capaciteit
    8200µF