Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNK2W682MSEHBN
Offerte aanvragen
Nederland
333258
LNK2W682MSEHBN
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    LNK2W682MSEHBN
  • Beschrijving
    CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
  • Leid Free Status / RoHS Status
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    450V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    3.000" Dia (76.20mm)
  • Serie
    LNK
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    20.7A @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    28.98A @ 10kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Verpakking / doos
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Temperatuur
    -25°C ~ 85°C
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    29 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Afstand tussen de draden
    1.252" (31.80mm)
  • Hoogte - Zittend (Max)
    6.220" (158.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • Capaciteit
    6800µF
  • toepassingen
    General Purpose
LNK2W682MSEH
LNK2W682MSEH
Beschrijving: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW