Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC24FV32KA302-E/SO
Offerte aanvragen
Nederland
5992498PIC24FV32KA302-E/SO-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC24FV32KA302-E/SO
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
243+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PIC24FV32KA302-E/SO
  • Beschrijving
    IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-SOIC
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 24F
  • Program Memory Size
    32KB (11K x 24)
  • Verpakking / doos
    28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    23
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    11 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC