Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC24FV32KA302-E/ML
Offerte aanvragen
Nederland
987621PIC24FV32KA302-E/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC24FV32KA302-E/ML
  • Onderdeel nummer
    PIC24FV32KA302-E/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-QFN (6x6)
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ 24F
  • Program Memory Size
    32KB (11K x 24)
  • Verpakking / doos
    28-VQFN Exposed Pad
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    23
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)