Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC18F4585T-I/ML
Offerte aanvragen
Nederland
3122925PIC18F4585T-I/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC18F4585T-I/ML
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1600+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PIC18F4585T-I/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 48KB FLASH 44QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    44-QFN (8x8)
  • Snelheid
    40MHz
  • Serie
    PIC® 18F
  • RAM Size
    3.25K x 8
  • Program Memory Size
    48KB (24K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    44-VQFN Exposed Pad
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    36
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    1K x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)