Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC18F4585-I/P
Offerte aanvragen
Nederland
PIC18F4585-I/P
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PIC18F4585-I/P
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 48KB FLASH 40DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4.2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    40-PDIP
  • Snelheid
    40MHz
  • Serie
    PIC® 18F
  • RAM Size
    3.25K x 8
  • Program Memory Size
    48KB (24K x 16)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
  • Verpakking / doos
    40-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Andere namen
    PIC18F4585IP
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    36
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    4 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    1K x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 40-PDIP