Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F887-E/P
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16F887-E/P
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F887-E/P
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    40-PDIP
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    40-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    35
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP