Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F886-I/ML
Offerte aanvragen
Nederland
5438594PIC16F886-I/ML-afbeeldingMICROCHIP
PIC16F886-I/ML
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F886-I/ML
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-QFN (6x6)
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-VQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    PIC16F886IML
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    24
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)