Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F630-E/ST
Offerte aanvragen
Nederland
1902170PIC16F630-E/ST-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F630-E/ST
Op voorraad
576+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F630-E/ST
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14TSSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    14-TSSOP
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    64 x 8
  • Program Memory Size
    1.75KB (1K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    12
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    128 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 14-TSSOP