Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F628T-20E/SS
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16F628T-20E/SS
  • Onderdeel nummer
    PIC16F628T-20E/SS
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    3 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-SSOP
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    224 x 8
  • Program Memory Size
    3.5KB (2K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    16
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    128 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP