Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC12F508T-I/SN
Offerte aanvragen
Nederland
2356201PIC12F508T-I/SN-afbeeldingMicrochip Technology Inc
PIC12F508T-I/SN
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC12F508T-I/SN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Snelheid
    4MHz
  • Serie
    PIC® 12F
  • RAM Size
    25 x 8
  • Program Memory Size
    768B (512 x 12)
  • randapparatuur
    POR, WDT
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    PIC12F508T-I/SNDKR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-SOIC