Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC12F508T-I/MC
Offerte aanvragen
Nederland
5853462PIC12F508T-I/MC-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC12F508T-I/MC
Op voorraad
3300+
  • Onderdeel nummer
    PIC12F508T-I/MC
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-DFN (2x3)
  • Snelheid
    4MHz
  • Serie
    PIC® 12F
  • RAM Size
    25 x 8
  • Program Memory Size
    768B (512 x 12)
  • randapparatuur
    POR, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-VFDFN Exposed Pad
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)