Offerte aanvragen
Nederland
LMK61A2-644M53SIAR
Op voorraad
2500+
  • Onderdeel nummer
    LMK61A2-644M53SIAR
  • Beschrijving
    LMK61A2-644M53SIAR
  • Leid Free Status / RoHS Status
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3.135 V ~ 3.465 V
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Frequentie
    644.53MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Clock Oscillator IC 644.53MHz 6-QFM (7x5)
  • Current - Supply
    152mA