Offerte aanvragen
Nederland
344723
LMK61A2-125M00SIAT
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    LMK61A2-125M00SIAT
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3.135 V ~ 3.465 V
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    6-SMD Module
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    125MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Clock Oscillator IC 125MHz 6-QFM (7x5)
  • Current - Supply
    152mA