Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ24CA
Offerte aanvragen
Nederland
989809SMBJ24CA-afbeeldingLittelfuse Inc.
SMBJ24CA
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SMBJ24CA
  • ECAD -model
  • Spanning - Reverse Standoff (type)
    24V
  • Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Spanning - Onderbreking (Min)
    26.7V
  • Type
    Zener
  • Leverancier Device Pakket
    DO-214AA (SMBJ)
  • Serie
    SMBJ
  • Power Line Protection
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    DO-214AA, SMB
  • Andere namen
    SMBJ24CACCTR
    SMBJ24CACCTR-ND
    SMBJ24CALFTR
  • Temperatuur
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    15.5A
  • Capacitieve @ Frequentie
  • Bidirectionele kanalen
    1
  • toepassingen
    General Purpose
SMBJ24CA-13
SMBJ24CA-13
Beschrijving: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
fabrikanten: Diodes Incorporated
SMBJ24CA-HRA
SMBJ24CA-HRA
Beschrijving: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
fabrikanten: Hamlin / Littelfuse
SMBJ24CA R5G
SMBJ24CA R5G
fabrikanten: TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ24CA
SMBJ24CA
fabrikanten: Bourns, Inc.
SMBJ24CA
SMBJ24CA
fabrikanten: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ24AHM4G
SMBJ24AHM4G
SMBJ24CA-HR
SMBJ24CA-HR
SMBJ24CA-13-F
SMBJ24CA-13-F
Beschrijving:
SMBJ24AHE3/5B
SMBJ24AHE3/5B
fabrikanten: Electro-Films (EFI) / Vishay
SMBJ24ATR
SMBJ24ATR
fabrikanten: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ24C
SMBJ24C
Beschrijving: TVS DIODE 24V 40.85V DO214AA
SMBJ24CA-E3/5B
SMBJ24CA-E3/5B
SMBJ24C-E3/5B
SMBJ24C-E3/5B
Beschrijving: TVS DIODE 24V 43V DO214AA
SMBJ24CA
SMBJ24CA