Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ24CA-13
Offerte aanvragen
Nederland
3443791SMBJ24CA-13-afbeeldingDiodes Incorporated
SMBJ24CA-13
  • Onderdeel nummer
    SMBJ24CA-13
  • Beschrijving
    TVS DIODE 24V 38.9V SMB
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Reverse Standoff (type)
    24V
  • Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Spanning - Onderbreking (Min)
    26.7V
  • Type
    Zener
  • Leverancier Device Pakket
    SMB
  • Serie
    SMBJ
  • Power Line Protection
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W