Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > 1206L175SLYR
Offerte aanvragen
Nederland
36641371206L175SLYR-afbeeldingHamlin / Littelfuse
1206L175SLYR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
4000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1206L175SLYR
  • Beschrijving
    PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1206
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    6V
  • Type
    Polymeric
  • Time to Trip
    400ms
  • Dikte (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Size / Dimension
    0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm)
  • Serie
    POLY-FUSE®, LoRho
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    30 mOhms
  • Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min)
    5 mOhms
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric), Concave
  • Andere namen
    1206L175SL
    F5783TR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • gedetailleerde beschrijving
    Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
  • Current - Trip (It)
    3.5A
  • Current - Max
    50A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    1.75A