Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > 1206L150THWR
Offerte aanvragen
Nederland
36431921206L150THWR-afbeeldingHamlin / Littelfuse
1206L150THWR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1206L150THWR
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    8V
  • Type
    Polymeric
  • Time to Trip
    300ms
  • Dikte (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
  • Serie
    POLY-FUSE®, 1206L
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    120 mOhms
  • Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min)
    40 mOhms
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric), Concave
  • Andere namen
    1206L150TH
    1206L150THPR
    F3372TR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • gedetailleerde beschrijving
    Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 1.5A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
  • Current - Trip (It)
    3A
  • Current - Max
    100A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    1.5A