Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > 0805L110WR
Offerte aanvragen
Nederland
14746070805L110WR-afbeeldingHamlin / Littelfuse
0805L110WR
Op voorraad
5+
  • Onderdeel nummer
    0805L110WR
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    6V
  • Type
    Polymeric
  • Time to Trip
    100ms
  • Dikte (Max)
    0.043" (1.10mm)
  • Size / Dimension
    0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm)
  • Serie
    POLY-FUSE®, 0805L
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    160 mOhms
  • Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min)
    50 mOhms
  • ratings
    AEC-Q200
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric), Concave
  • Andere namen
    F6725DKR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.1A Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave
  • Current - Trip (It)
    2A
  • Current - Max
    100A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    1.1A