Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > 0805L075SLYR
Offerte aanvragen
Nederland
20870370805L075SLYR-afbeeldingHamlin / Littelfuse
0805L075SLYR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
4000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0805L075SLYR
  • Beschrijving
    PTC RESET FUSE 6V 750MA 0805
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    6V
  • Type
    Polymeric
  • Time to Trip
    200ms
  • Dikte (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Size / Dimension
    0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm)
  • Serie
    POLY-FUSE®, LoRho
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    160 mOhms
  • Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min)
    40 mOhms
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric), Concave
  • Andere namen
    F4151TR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • gedetailleerde beschrijving
    Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 750mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric), Concave
  • Current - Trip (It)
    1.5A
  • Current - Max
    50A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    750mA