Offerte aanvragen
Nederland
3832880ZXTS1000E6TA-afbeeldingDiodes Incorporated
ZXTS1000E6TA
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ZXTS1000E6TA
  • Beschrijving
    TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max)
    12V
  • Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic
    240mV @ 100mA, 1.25A
  • transistor Type
    PNP + Diode (Isolated)
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23-6
  • Serie
  • Vermogen - Max
    885mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SOT-23-6
  • Andere namen
    ZXTS1000E6TR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frequentie - Transition
    220MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6
  • DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    200 @ 500mA, 2V
  • Current - Collector Cutoff (Max)
    10nA
  • Current - Collector (Ic) (Max)
    1.25A