Offerte aanvragen
Nederland
2466625ZXMP10A17GTA-afbeeldingDiodes Incorporated
ZXMP10A17GTA
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    ZXMP10A17GTA
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    4V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-223
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    350 mOhm @ 1.4A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    2W (Ta)
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    TO-261-4, TO-261AA
  • Andere namen
    ZXMP10A17GDKR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    424pF @ 50V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    10.7nC @ 10V
    6V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    100V
  • gedetailleerde beschrijving
    P-Channel 100V 1.7A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    1.7A (Ta)