Offerte aanvragen
Nederland
2607416ZXMP10A17GQTC-afbeeldingDiodes Incorporated
ZXMP10A17GQTC
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
4000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ZXMP10A17GQTC
  • Beschrijving
    MOSFET PCH 100V 1.7A SOT223
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    4V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-223
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    450 mOhm @ 1.2A, 6V
  • Vermogensverlies (Max)
    2W (Ta)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    TO-261-4, TO-261AA
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    424pF @ 50V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    10.7nC @ 10V
  • FET Type
    P-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    6V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    100V
  • gedetailleerde beschrijving
    P-Channel 100V 1.7A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    1.7A (Ta)