Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > MLVA06V14C150
Offerte aanvragen
Nederland
1824496MLVA06V14C150-afbeeldingBussmann (Eaton)
MLVA06V14C150
  • Onderdeel nummer
    MLVA06V14C150
  • Beschrijving
    VARISTOR 18V 30A 0603
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    18V
  • Varistor Voltage (Min)
    14.4V
  • Varistor Voltage (Max)
    21.6V
  • Serie
    MLVA
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Surface Mount, MLCV
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    14V
  • Maximale AC Volt
    11V
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    0.10J
  • gedetailleerde beschrijving
    18V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
  • Huidige - Surge
    30A
  • Capacitieve @ Frequentie
    150pF @ 1MHz