Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > MLVA06V09C210
Offerte aanvragen
Nederland
412043MLVA06V09C210-afbeeldingBussmann (Eaton)
MLVA06V09C210
  • Onderdeel nummer
    MLVA06V09C210
  • Beschrijving
    VARISTOR 12.5V 30A 0603
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    12.5V
  • Varistor Voltage (Min)
    10V
  • Varistor Voltage (Max)
    15V
  • Serie
    MLVA
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    9V
  • Maximale AC Volt
    7V
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    0.10J
  • gedetailleerde beschrijving
    12.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric)
  • Huidige - Surge
    30A
  • Capacitieve @ Frequentie
    210pF @ 1MHz