Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > MM3Z16VT1
Offerte aanvragen
Nederland
4709273MM3Z16VT1-afbeeldingAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z16VT1
  • Onderdeel nummer
    MM3Z16VT1
  • Beschrijving
    DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    16V
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    900mV @ 10mA
  • Tolerantie
    ±6%
  • Leverancier Device Pakket
    SOD-323
  • Serie
  • Vermogen - Max
    200mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SC-76, SOD-323
  • Andere namen
    MM3Z16VT1OS
  • Temperatuur
    -65°C ~ 150°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Impedantie (Max) (ZZT)
    40 Ohms
  • gedetailleerde beschrijving
    Zener Diode 16V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    50nA @ 11.2V