Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > MM3Z16VC
Offerte aanvragen
Nederland
2092120MM3Z16VC-afbeeldingAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z16VC
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MM3Z16VC
  • ECAD -model
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    16V
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    1V @ 10mA
  • Tolerantie
    ±5%
  • Leverancier Device Pakket
    SOD-323F
  • Serie
  • Vermogen - Max
    200mW
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SC-90, SOD-323F
  • Andere namen
    MM3Z16VCTR
  • Temperatuur
    -65°C ~ 150°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedantie (Max) (ZZT)
    37 Ohms
  • gedetailleerde beschrijving
    Zener Diode 16V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    45nA @ 11.2V